Ласкаво просимо!
Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!
Коротко про нас:
Загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ст. та дошкільної освіти с. Дідилів
Кількість класів: 12
Кількість учнів: 227
Кількість педагогів: 27
Мова освітнього процесу: українська
Директор: Антонів Богдана Михайлівна
Заступники: Перепелиця-Булас Любов Василівна, Наконечна Людмила Ігорівна, Денис Наталія Миколаївна
Наша адреса:
Львівська обл.
Львівський р-н
Новояричівська ТГ
с. Дідилів
Адміністратор сайту: Наконечна Людмила Ігорівна
2020-2021 навчальний рік.
17 лютого - Міжнародний день спонтанного прояву доброти.
17 лютого у всьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Вперше його запровадили в американському місті Денвері ще 1995-го, проте з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи.
У більшості культур вважається, що доброта — це акт виявлення турботи про інших, близьких та незнайомих людей без очікування на те ж саме у відповідь. Проте піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.
На третьому поверсі нашого закладу з'явилося Дерево добрих справ, яке учні прикрасили листівками з розповідями про свої добрі справи. Найактивніше прикрашали Дерево учні 2 класу (класний керівник Оратівска Г.К.).
Підсумки конкурсу "Соборність очима дітей".
Учні 1-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Соборність очима дітей, присвяченому Дню Соборності, який відзначаємо 22 січня.Висловлюємо подяку учасникам конкурсу та їх батькам за допомогу:
1 клас: Суска В., Вахула Ю., Коваль Р., Лозовий Ю., Николишин Т.
2 клас: Столяр Н., Долгополова Ю., Кравець А.. Кравець Н.
3-А клас: Кіндрат Т.
3-Б клас: Дучак С., Гриньків М., Пульбер М., Гірний М., Цьвок В., Гарасимів П.
6 клас: Августин А.
7 клас: Кузьо С. Кулик С., Мазуркевич В.
18 січня. Увага! Дистанційне навчання!
Шановні учні , батьки, у зв'язку з посиленим карантином на цьому тижні, з 18 по 22 січня, навчання відбуватиметься дистанційно.
Учителі та учні будуть використовувати платформу G Suite for Educatіon а також групи у мережі Viber.
Заходьте у свої Класи і групи для спілкування та отримуйте завдання з усіх предметів.
Бажаємо успіху!
5 січня. Вифлеємський Вогонь Миру в нашій школі.
Вифлеємський Вогонь Миру - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Цього року вперше цей вогонь у нашу школу принесли скаути під керівництвом Ревуцького Михайла Романовича.
Нехай Вогонь Миру зігріє наші серця, наповнить їх теплом та любов'ю, радістю з нагоди святкування Різдва Христового..
29 грудня. Вітання з Новим роком.
Вже зовсім скоро Новий рік прийде на нашу землю, у наші домівки. Ми очікуємо Різдво з його чудовими українськими традиціями та звичаями. Ми очікуємо новорічної казки та різдвяного дива. Святковий настрій у школярів та вчителів створили сьогодні п'ятикласники. Вони завітали у кожен клас з новорічними привітаннями та колядою. Тож бажаємо всім весело зустріти 2021 рік, у родинному колі відзначити Різдвяні свята. Смачної куті та дзвінкої коляди, щастя, здоров'я та Божої ласки зичимо усім.
Вітаємо "Родзинку" з черговою перемогою.
Напередодні Дня Святого Миколая хореографічний колектив "Родзинка" виступив на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Львівська рапсодія - 2020" і здобув Диплом лауреата І премії. Вітаємо учасників колективу: Ярмолу Софію, Дулиш Ілону, Климків Діану, Якимів Юліану, Коп Марію, Танчинець Ірину, Кісіль Діану, Климківа Дмитра, Маньору Михайла, Новосада Мар'яна, Гриньківа Богдана та керівника - Бобуш Руслану Володимирівну.
18 грудня. Миколай до нас прийде.
Учні початкових класів підготували чудову зустріч Святому Миколаю. Організатори виступу - другокласники (класний керівник Оратівська Г.К.) розкрили свої таланти на радість усім. Святий Миколай також їх побачив і почув.
10 грудня. Відкритий урок німецької мови.
Урок німецької мови на тему "Der Appetit kommt beim Essem" ("Апетит приходить з їжею") у 7 класі провела Бира Христина Михайлівна. Учнів зацікавила тема уроку. Вони гарно засвоїли матеріал, були активними і зуміли показати свої знання іноземної мови.
Педагогічний колектив та випускники навчального закладу сумують з приводу смерті колишнього директора Дідилівської середньої школи Матвіїва Івана Михайловича - мудрого наставника і вчителя, чудової людини. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
27 листопада. Відбулися заходи, присвячені Дню пам'яті жертв голодоморів в Україні.
Тиждень відкритих уроків.
Відкриті уроки провели учителі, які атестуються. Вони поділилися досвідом роботи з колегами. А школярі мали можливість показати свої знання, уміння продуктивно працювати на уроці.
27 листопада урок музичного мистецтва на тему "Народні танці" у 5 класі провів Хар Василь Федерович.
26 листопада урок математики у 3-А класі провела Пилявка Ярослава Іванівна.
25 листопада урок математики у 2 класі провела Оратівська Ганна Казимирівна.
21 листопада. День Гідності та Свободи в Україні.
Школярі долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи. 2о листопада у 5-11 класах було проведено Уроки звитяги, тематичні виховнні години.
Пропонуємо вашій увазі віртуальний тур мультимедійною виставкою "Майдан: від незалежності до свободи" у Музеї історії міста Києва при Українському інституті національної пам'яті: wym-1606044698548
9 листопада. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Учні 6-11 класів та учителі навчального закладу взяли участь у написанні щорічного, вже двадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови.
Кольоровий тиждень.
З 19 по23 жовтня у початкових класах НУШ пройшов "Кольоровий тиждень", кожен день якого був присвячений певному кольору. Програму проведення кожного дня класи з класними керівниками готували по черзі: І день "Червоний" - 3-А клас, Пилявка Я.І., ІІ день "Жовтий" - 3-Б клас, Денис Л.Й., ІІІ день "Зелений" - 1 клас, Кравець Г.В., ІV день "Синій" - 2 клас, Оратівська Г.К., V день "Фіолетовий" - 4 клас, Сав'як М.Є. Учні та батьки подбали про колір одягу, оформлення залу та класів. Упродовж тижня школярі довідались про символіку кожного кольору, говорили про асоціації, які викликають кольори, підготували багато цікавинок, загадок, віршів та пісень. Також було проведено цікаві ігри, аукціони, конкурси, інсценізацію казок, переглянуто цікаві відео. Тиждень пройшов дуже насичено і цікаво.
9 жовтня. Традиційні "Козацькі забави".
"Козацькі забави" - військово-спортивні патріотичні змагання відбуваються щороку напередодні Дня українського козацтва, чергової річниці створення УПА а також Дня захисника України. У них беруть участь учні 9, 10 та 11 класів, а уболівати приходять всі бажаючі. Цікаві естафети, конкурси, ігрові завдання дають можливість старшокласникам показати фізичну підготовку, витримку, вправність, взаємопідтримку, уміння діяти командою.
2 жовтня. Вітання з Днем учителя.
Чудовий настрій учителям напередодні професійного свята створили чудові квіткові композиції учнів 5-11 класів.
22 вересня. Квітковий вернісаж - 2020.
Цього разу учні початкових класів підготували чудові композиції у номінації "Дари Осені".
Детадьніше тут wym-1600856008927
15 вересня. Розпочався "Олімпійський тиждень".
Більше про тиждень тут wym-1600948643206
Розклад уроків для 5-11 класів тут: wym-1600339640340
1 вересня - День Знань.
Урочисто і святково розпочався новий навчальний рік. Бадьоро лунав Перший дзвоник. Учителі та батьки раді, що діти після тривалої перерви повернулися до школи. Бажаємо всім вдалого старту, здоров'я та оптимізму.
Готуємось до нового 2020-2021 навчального року.
1 вересня розпочнеться новий навчальний рік.
Відповідно до рекомендацій МОН та МОЗ та з урахуванням епідеміологічної ситуації (Львівська область у помаранчевій зоні) загальношкільне Свято першого дзвоника буде проведене у вигляді святкових зустрічей учителів та учнів, які будуть розмежовані у часі:
1-4 класи - о 9.00, 5-8 класи - о 10.00, 9-11 класи - об 11.00.
На свято учнів запрошуємо вдягнути вишиванки а також бути у масках (під час уроку маски необов'язкові).
Просимо батьків та учнів ознайомитися з пам'яткою.
wym-1598108307723
На першому уроці для учнів буде проведено інструктаж за новими правилами поведінки у навчальному закладі.
ЯК СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ У ШКОЛІ Й ПІДГОТУВАТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДО МОЖЛИВИХ ЗМІН ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ – РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН ЩОДО СТАРТУ 2020-2021 Н. Р. :
wym-1596722947034
Головний державний санітарний лікар України. Постанова МОЗ:
Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):
wym-1596721037109
"Восени - у школу". Поради батькам: wym-1596721913698
2019 - 2020 навчальний рік
Вітаємо випускників- 2020.
31 липня випускники навчального закладу отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Привітати випускників на урочисту лінійку завітали батьки, учителі, десятикласики а також почесні гості з Львівського національного аграрного університету. Зокрема, з вітальним словом до випускників звернувся декан економічного факультету, наш земляк Янишин Ярослав Степанович.
Вітаємо випускників із закінченням школи. Бажаємо щасливого старту в самостійне життя та здійснення мрій.
На зміну вчорашнім випускникам прийшли десятикласники, дев'ятикласники перейшли в 10-й. Тепер вони - наша надія та опора.
З турботою про дітей.
30 травня у Дідилівському НВК діти з малозабезпечених, багатодітних сімей отримали продуктові набори, закуплені коштом районного бюджету.
Батьки і діти були приємно вражені такою кількістю потрібних та якісних продуктів харчування (цукор, олія, мука, макарони, крупи, масло, соки, печиво).
Для багатодітних родин – це дуже вагома підмога в період карантину.
Батьки висловлюють вдячність Кам’янка-Бузькій районній раді та Сектору освіти РДА за турботу про здоров’я дітей.
29 травня. Завершення навчального року.
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Вітаємо всіх із закінченням навчального року!
Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх.
І, нажаль, цього року в зв’язку з карантином ми не зможемо зустрітися на традиційному Святі Останнього дзвоника.
Сподіваємося, що літні канікули нададуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової подорожі країною Знань.
Дорогі випускники! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки – безтурботна, весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє.
Хочеться висловити слова щирої вдячності усім вчителям за самовіддану і натхненну працю, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання, за любов до своїх вихованців. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.
Також хочеться сказати велике спасибі батькам наших учнів. Адже в цьому році бе вас, шановні батьки, без вашої підтримки, нам, вчителям, не вдалося б досягти успіху.
Бажаємо всім міцного здоров`я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту, здійснення мрій і нових перемог!
Дирекція НВК
21 травня - День української вишиванки.
Діти висловлюють подяку медичним працівникам.
Упродовж травня школярі мали змогу долучитися до виставки-конкурсу малюнків, яка проходила онлайн у групі "Виховна робота". Цю виставку ініціювала вчителька образотворчого мистецтва Кулик-Юрчишина Євгенія Михайлівна. Свої роботи представили Коман Аліна, Гриньків Христина, Коваль Анастасія, Кулик Софія, Іванко Юліана, Юнко Мар'яна, Ваврін Назар, Тарапата Левко. Ці малюнки - подяка медичним працівникам, які у складний час пандемії стоять на варті життя і здоров'я людей.
Тиждень довкілля.
З 27 квітня по 1 травня у нашому навчальному закладі в онлайн-режимі пройшов тиждень довкілля, присвячений Всесвітньому Дню Землі та Всеукраїнському Дню довкілля, які відзначались наприкінці квітня.
Цікаві матеріали у групі "Виховна робота" (Viber) розмістили учителі та учні: Вахула Т.В., Лакіш Л.Д., Наконечна Л.І., Бобуш Р.В., Павлишин Г.Я., Столяр М.М., Коваль О.В., Ковальчук Олеся, Тарапата Лев, Августин Діана, Саврук Марія, Процик Марія, Гриньків Христина, Вахула Назар, Коман Аліна, Юнко Мар'яна.
Учасники поділилися фотографіями своїх улюблених весняних квітів, які милують наше око, роблять наше життя і нашу Землю кращими.
Другокласники - учасники та фіналісти конкурсу.
Участь у конкурсах - це радість, творчість, креативність, розвиток особистості дитини. А якщо ще й перемога! Це - натхнення до нової праці, до нових вершин та злетів.
Учні 2-А класу Пецух Павло, Ільчишин Юлія, Фігура Вероніка, Голубенко Ілона взяли участь в онлайн-конкурсі з української мови для другокласників "Дивовижні речення" і отримали заслужені нагороди - Дипломи. Вітаємо їх і бажаємо нових успіхів на шляху до знань!
26 квітня. 34 річниця Чорнобильської трагедії.
8 грудня 2016 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, якою проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам'яті про чорнобильську катастрофу.
Школярі долучилися до вшанування пам'яті жертв цієї катастрофи, яка стала трагедією не тільки для України. Її наслідки відчутні по всій Землі.
Учні та учителі переглянули серіал "Чорнобиль" а також ознайомилися з матеріалами у групі "Виховна робота" (Viber), які підготували педагог-організатор Бобуш Р.В. та шкільний бібліотекар Коваль О.В.
Розпочав свою роботу блог "Бібліотека Дідилівського НВК", який створила бібліотекар Коваль Олександра Василіна. Тут ви можете знайти цікаву інформацію про пам'ятні та ювілейні дати українського календаря, новинки літератури. Заходьте тут:
wym-1588095980967
Тиждень духовності.
Напередодні Великодня, з 13 по 18 квітня, учні мали змогу долучитися до традиційного Тижня духовності, який цього року проходив у режимі онлайн через інтернет-ресурси Viber та Facebook. У групі "Виховна робота" школярі отримали поради та настанови від учителя християнської етики Поворозник Любові Миколаївни. За допомогою батьків і класних керівників долучилися до виставки робіт "Великодні вихвалянки", змогли привітати один одного зі Світлим Празником Христового Воскресіння.
10 квітня. Виставка дитячих малюнків "Карантин очима дітей".
Виставку було проведено онлайн у групі "Виховна робота" (Viber). Свої роботи представили такі учні: Ярмола Софія, Юнко Мар'яна, Ваврін Назар, Баран Кароліна, Августин Діана, Кулик Софія, Бира Роман, Баран Владислав, Ільчишин Юлія, Повх Денис, Окопник Роман, Гриньків Ганна, Саврук Марія.
Дорогі школярі!
Перегляд відеоуроків допоможе вам повторити, зрозуміти новий матеріал, але не замінить дистанційного навчання разом з вашими учителями.
Тому дирекція школи і весь педагогічний колектив закликають вас до співпраці. Не ігноруйте завдань учителів, виконуйте їх вчасно. Саме це є запорукою того, що ви засвоїте програмовий матеріал. І що дуже важливо - навчитеся працювати самостійно, сформуєте такі риси характеру, як відповідальність, наполегливість, самодисципліна.
31 березня. Учні нашої школи активно долучаються до дистанційного навчання.
На своїх блогах розміщують завдання, цікаві матеріали для навчання учнів учителі:
Гриньків Ольга Іванівна (математика, інформатика):
wym-1585689227090
Перепелиця-Булас Любов Василівна (математика, фізика):
wym-1585689282600
Романів Марія Романівна (англійська мова):
wym-1585689355558
Кулик-Юрчишина Євгенія Михайлівна (англійська мова):
wym-1585689673317
Вус Володимир Михайлович (інформатика, фізика):
wym-1585689412726
Наконечна Людмила Ігорівна (хімія):
wym-1585689510857
Вахула Тетяна Володимирівна (біологія): wym-1588092779870
Шановні батьки і школярі, за посиланнями ви можете легко зайти на блог і працювати разом з учителем.
Кожен учитель склав індивідуальний план роботи під час карантину. З планами можна познайомитись тут: wym-1585690335926
Для дистанційної роботи з учнями та батьками учителі будуть використовувати можливі онлайн-ресурси ( телефони, освітні сайти, блоги та інші інтернет-ресурси). Також учні можуть самостійно переглядати відеоуроки, які пропонує телебачення та Youtube - канали.
Про розклад відеоуроків можна дізнатись за цим посиланням:
wym-1585393177895
До уваги учнів та батьків!
У зв'язку з карантином всі навчальні заклади переходять на дистанційне навчання.
Дирекція та педагогічний колектив Дідилівського НВК звертаються до вас:
1. Суворо дотримуйтесь умов карантину, дбайте про своє здоров'я.
2. Виконуйте поради та завдання учителів.
3. Батьки, слідкуйте за режимом дня дітей, створіть належні умови відпочинку і праці, допомагайте дітям справитись з незвичайною ситуацією.
Відбулися тематичні виховні години, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченку.
Учні 5, 6 та 7 класів з класними керівниками Гриньків О.І., Романів М.Р. та учителем української літератури Баран І.І. підготували та провели тематичні виховні години "Тарас Шевченко - співець рідного краю". Шестикласники ознайомили присутніх з життєвим і творчим шляхом Великого Кобзаря. Семикласники підготували презентацію "Шевченко у нашому домі" та декламували поезію Є.М. Юрчишиної-Кулик " Сьогодні йду я до Тараса". У виконанні учнів звучала поезія Кобзаря.
6 березня. Свято "Над усе він любив Україну"
Старшокласники під керівництвом учителів української мови та літератури Столяр Марії Миколаївни та Погадаєвої Ольги Петрівни підготували святкову програму, присвячену Великому Кобзарю. Учні 8 та 10 класів (Якимів Юліана, Дулиш Ілона, Кравець Мар’яна, Зинич Михайло, Ваврін Назар, Новосад Мар’ян) вдало зіграли уривок з п’єси Т. Шевченка «Назар Стодоля» та майстерно перевтілилися у героїв драми. Учні 9 класу Ковальчук Олеся та Величко Віктоія прочитали уривки з поетичних творів.
"Олімпійське лелеченя-2020"
6 березня відбулися традиційні спортивні змагання "Олімпійське лелеченя" між командами 5 і 6 класів. Школярі продемонстрували відмінну спортивну підготовку, уміння діяти у команді, взаємопідтримку. Перемогу здобули шестикласники.
3 березня. Відбулося засідання педагогічної ради.
На засіданні педради заслухали наступні питання: 1. Презентація досвіду роботи учителів та вихователів ДНЗ, що атестуються: Пелешко Ю.В., Вахули Т.В., Гірної Х.Ю., Сав'як М.Є. 2. Характеристика педагогічної діяльності вихователів Пелешко Ю.В. та Вахули Т.В. (заступник директора Денис Н.М.). 3. Стан викладання англійської мови у навчальному закладі (заступник директора Препелиця-Булас Л.В.)
21 лютого. Міжнародний день рідної мови.
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Саме у цей день про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовностіоголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила у 1999 роців Парижі.
Щороку питання рідної мови залишається актуальним для багатьох народів та малих етнічних груп. Недарма кажуть:«Якою мовою думаєш і мрієш, така мова є тобі рідною» та «Скільки ти знаєш мов, стільки ти разів людина!»
Саме цій даті були присвячені заходи, які відбулися 21 лютого у Дідилівському НВК. Відкриту виховну годину для учнів 7-11 класів підготували та провели вчителі рідної мови Погадаєва О.П. і Столяр М.М. та шкільний бібліотекар Коваль О.В.
20 лютого. День Героїв Небесної Сотні.
20 лютого у Дідилівському НВК відбулася лінійка, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми - науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями... І всі вони віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі.
Лінійку підготували учитель історії Грунтковська І.В. та бібліотекар Коваль О.В. з учнями 9 класу.
Дев’ятикласники також взяли участь у заході, присвяченому цій даті, який відбувся у сільській бібліотеці (завідуюча Сумка Надія).
Учні 3 класу (класний керівник Сав’як М.Є.) організували виставку малюнків на такі теми: «Війна очима дітей», «Дякую тобі, солдате», «Повертайтеся живими».
11 лютого. Творчий звіт учителів, що атестуються. Педрада.
Учителі, що атестуються у 2020 році: Романів М.Р., Кулик-Юрчишина Є.М., Лакіш Л.Д., Поворозник Л.М., Гриньків О.І., Бобуш Р.В., презентували досвід своєї роботи над методичними проблемами.
На засіданні педагогічної ради заслухали доповідь заступника директора Перепелиці-Булас Л.В. про стан викладання біології та християнської етики у навчальному закладі.
10 лютого. Педагогічний консиліум.
На консиліумі заслухали питання:
1. "Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності" (Гриньків О.І.)
2. "Аналізуємо результати рівня адаптації учнів у 1-му класі" (Оратівська Г.К.).
Про результати досліджень у 5 та 1 класах доповіла психолог Тарапата Ю.Р. а також виступили директор Антонів Б.М., заступник Перепелиця-Булас Л.В. і учителі, які працюють у цих класах.
1 лютого. Традиційна зустріч випускників.
На зустріч завітали випускники, які закінчили нашу школу 35, 30, 25, 20, 15, 10 та 5 років тому. Їх радо зустріли учителі та учні, які підготували чудовий концерт.
28 січня. Відбулося засідання атестаційної комісії.
28 січня. Вшанування пам'яті Героїв Крут.
Лінійку, присвячену річниці бою під Крутами, підготували учні 11 класу з керівником допризивної підготовки Харом Василем Федоровичем. Хлопці: Бира Олексій, Коваль Юрій та Кравець Назар виконали пісню, яку присвятили загиблим Героям, патріотам України.
15 січня. Мандрівка учнів 9 класу різдвяним Львовом.
Школярі здійсними мандрівку історичним центром древнього Львова, відкрили для себе невідомі чарівні куточки стародавніх вуличок, милувалися архітектурними пам'ятками та провели захопливу фотосесію.
10 січня. Педрада "Компетентнісний підхід у навчанні та його переваги".
З доповіддю "Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності" виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Перепелиця-Булас Любов Василівна. Виступ заступника доповнила директор Антонів Богдана Михайлівна. Досвідом впровадження компетентнісного підходу поділились учителі - предметники та вчителі початкових класів (НУШ). Також на педраді обговорено підсумки успішності та відвідування учнів у І семестрі а також підсумки участі школярів у предметних олімпіадах.
27 грудня. Передноворічні святкування.
Цікаві концертні програми до зустрічі Нового року та Різдва підготували учні середніх класів та саршокласники разом з класними керівниками. Новорічні та різдвяні привітання, пісні, танці, веселі сценки, конкурси створили святкову атмосферу та дали змогу школярам проявити свої таланти.
17 грудня. Очікуємо Святого Миколая.
Надзвичайно барвисте та хвилююче свято "Ми чекаємо Святого Миколая" підготували учні 2-А класу з класним керівником Пилявкою Ярославою Іванівною та учителем християнської етики Поворозник Любою Миколаївною. На свято завітало багато батьків. Діти рзповіли про те, як готуються зустріти Святого Миколая, про що написали у своїх листах до нього, переглянули повчальне відео про Чудотворця та про дітей, які очікують дива.
13 грудня. Андріївські вечорниці.
"А на вечорницях дівки-чарівниці" - виховний проект з такою назвою підготували старшокласники з педагогом-організатором Бобуш Русланою Володимирівною та вчителем англійської мови Романів Марією Романівною. Веселі жарти, ворожіння, пісні і танці та американський гість дуже сподобались глядачам. А на завершення - коляда як провісниця Різдвяних свят.
13 грудня. Школа юних детективів.
У Школу юних детективів запросила шестикласників учитель історії та правознавства Грунтковська Ірина Василівна. Учні мали змогу побувати у ролі детективів та дізнатися, як багато потрібно знати та вміти правоохоронцям, щоб розкрити злочин.
10 грудня. Квест "Права та обов'язки дітей"
Цікавий захід у формі квесту до Міжнародного Дня захисту прав людини для учнів 3 і 4 класів провела Сав'як Марія Євгенівна. Учні побували на станціях: "Право на медичне обслуговування", "Право на навчання", "Право на відпочинок", "Право на повноцінне харчування" та переконалися, що можуть реалізувати ці права.
5 грудня. Відкритий урок математики у 7 класі.
Незвичайний урок математики у 7 класі провела Гриньків Ольга Іванівна. Учні розв'язували різні вправи з теми "Квадрат двочлена" за допомогою мультимедійної дошки. А на завершення уроку пройшли тестування, де мали можливість перевірити свої знання. На уроці були присутні учителі математики сусідніх навчальних закладів.
26 листопада. Психолого-педагогічний семінар "Щоб виховання було успішним".
У ході семінару з доповіддю "Стрес... Як з ним боротися?" виступила Павлишин Г.Я. Тренінг "Роль позитивних емоцій у самоактуалізації педагога" провела шкільний психолог Тарапата Ю.Р. Тест на визначення рівня стійкості до стресу запропонувала учителям заступник директора Перепелиця-Булас Л.В.
26 листопада. Свято першокласника "Посвята у школярики".
26 листопада в актовому залі Дідилівського НВК відбулося традиційне Свято першокласника. У цьому році воно пройшло під девізом «Сто днів у школі». Маленькі школярі розповіли про свої враження від навчання у НУШ, про те, чого вже навчилися, читали вірші, виконували пісні, розігрували веселі сценки. Особливо присутнім сподобався Кіт-хитрун, роль якого зіграв Кравець Дем’ян, пісні у виконанні Кватюри Андрія, Поворозник Злати, Капустяк Софії. Класний керівник Оратівська Ганна Казимирівна та директор НВК Антонів Богдана Михайлівна вручили першокласникам пам’ятні медалі та побажали учням і їх батькам успіхів на шляху до знань.
22 листопада. Вшанування пам'яті жертв Голодомору.
18 листопада. Відкритий урок біології.
Відкритий урок біології на тему: "Серце, його будова і властивості. Робота серця" у 8 класі провела Лакіш Лідія Дмитрівна. Урок був надзвичайно насиченим, цікавим. Школярі довідалися багато нового про роботу людського серця, особливості його будови та властивостей, самі підготували багато цікавих фактів про серце. На уроці були присутні учителі біології загальноосвітніх навчальних закладів смт. Новий Яричів, с. Банюнин, с. Наслухів, дирекція. Урок пройшов на високому методичному рівні.
14 листопада. Відкриті уроки англійської мови.
Урок у 6 класі на тему "Мій розклад" провела Кулик-Юрчишина Євгенія Михайлівна, а у 2-А класі урок за методикою НУШ провела Романів Марія Романівна.
13 листопада. Пізнавальна перерва.
У кабінеті іноземної мови на великій перерві учні 10 класу (Саля Христина, Коп Марія, Кравець Марія, Танчинець Ірина) з учителем німецької мови Бирою Христиною Михайлівною провели для учнів 8 класу пізнавальну бесіду на німецькій мові. Учні почули багато цікавої інформації про Німеччину, її традиції, ознайомилися з Гімном цієї країни.
12 листопада. Виховна година "Дорожні правила єдині, ми пам'ятати їх повинні" .
З 11 по 15 листопада у навчальному закладі проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Учні 3 класу з класним керівником Сав'як Марією Євгенівною підготували виховну годину, на якій у цікавій формі повторили правила пішоходів, показали знання дорожніх знаків та правил безпечної поведінки на дорогах. Запросили на виховну годину учнів 4 класу, які також взяли активну участь у вікторині з дорожнього руху.
Підведено підсумки радіодиктанту. Найкращими знавцями правопису рідної мови виявились Столяр М.М., Погадаєва О.П.. Король Л.П. та учні: Саврук Софія, Якимів Юліана (8 кл), Коваль Юрій, Кравець Назар (11 кл), Бира Олексій, Кравець Марія (10 кл), Ярмола Софія, Маньора Михайдо (9 кл), Коваль Олена (5 кл).
8 листопада. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Учні 5-11 класів разом учителями української мови та літератури взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що відбувся напередодні Дня української писемності та мови.
"Родзинка" знову серед переможців.
2 листопада танцювально-хореографічний колектив Дідилівського НВК «Родзинка» (25 учаників) побував на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерела Моршина – 2019». Успішний виступ наших танцюристів відзначений Дипломом лауреата І Премії та пам’ятною медаллю «Джерела Моршина». Дипломом за високу професійну плідну діяльність в галузі культури та мистецтва нагороджено керівника колективу Бобуш Руслану Володимирівну.
Керівник колективу та дирекція навчального закладу висловлюють подяку голові Сільської ради Сумці Валентині Володимирівні за сприяння у наданні автобуса для поїздки на фестиваль а також Пецух Галині Богданівні за пошиття костюмів.
30 жовтня. Подорож на Рівненщину.
Замок князів Острозьких-Любомирських у м. Дубно.
30 жовтня група учнів (9, 8, 4 кл ) та учителів Дідилівського НВК здійснили дуже цікаву поїздку на Рівненщину: побували у старовинному замку князів Острозьких-Любомирських у місті Дубно та у Тараканівському форті, що розташований неподалік міста.
У Дубнівському замку знаходиться краєзнавчий музей, де багато експонатів – археологічні знахідки даної місцевості, посуд, речі побуту, український одяг та вишивки, зброя, ікони, грошові знаки різних історичних періодів. Також тут добре збереглися підвальні приміщення «каземати», де були розміщені комори та склади.
Екскурсовод розповіла багато цікавих фактів з історії замку, про його власників.
У замку також є кімната «кривих» дзеркал.
Особливо вразив мандрівників Тараканівський форт своєю грандіозною архітектурою. Це унікальна військова споруда оборонного характеру кінця ХІХ початку ХХ століття, збудована для російської армії. Форт має цікаву, але сумну історію, оскільки проіснував небагато часу і був зруйнований ще у Першу світову війну. Зараз на його руїнах проходять зйомки фільмів, телевізійних шоу, фотосесії закоханих та всіх, хто вивчає історичні пам’ятки України.
Тараканівський (Дубенський) форт.
29 жовтня. Методичний лекторій.
29 жовтня у Дідилівському НВК відбувся методичний лекторій на тему: «Готовність педагога до інноваційної діяльності».
З цікавими доповідями виступили:
Бира Христина Михайлівна – «Розвиток комунікативних здібностей на уроках німецької мови»;
Романів Марія Романівна – «Гра як елемент комунікативного підходу до вивчення англійської мови»;
Кулик-Юрчишина Євгенія Михайлівна – «Технологія розвитку критичного мислення на уроках англійської мови»;
Гриньків Ольга Іванівна – «Використання мультимедійної дошки на уроках математики».
Заступник директора з навчально-виховної роботи Перепелиця-Булас Любов Василівна ознайомила присутніх з особливостями сертифікації педагогічних працівників.
24 жовтня. Відкритий урок української мови у 3 класі.
24 жовтня. День відкритих дверей у Львівському національному аграрному університеті.
24 жовтня учні 11-го класу Дідилівського НВК разом з директором навчального закладу Антонів Б.М. побували на Дні відкритих дверей економічного факультету ЛНАУ.
Перед учнями виступив декан економічного факультету, професор Ярослав Степанович Янишин, який розповів про життя і досягнення закладу та його студентів на міжнародних олімпіадах, конкурсах, художній самодіяльності та спорті а також про умови прийому на навчання, напрямки підготовки спеціалістів.
Присутніх також привітав ректор ЛНАУ академік НААНУ В.В. Снітинський і запросив випускників на навчання.
Учні також відвідали музеї С. Бандери та історії університету та цікаву концертну програму, підготовлену студентами. На завершення зустрічі відбулося частування печивом і чаєм.
Школярі та дирекція Дідилівського НВК щиро вдячні організаторам заходу, особисто Янишину Я.С., за цікаву та змістовну зустріч. Одинадцятикласники виявили бажання навчатися у цьому закладі, адже багато наших випускників успішно навчалися і зараз навчаються у ньому.
18 жовтня. Батьківські збори.
На зборах розглядалось питання підвищення рівня та якості знань учнів. Перед батьками виступила директор навчального закладу - Антонів Б.М."Що заважає та що допомагає дитині навчатися успішно та бути вихованим" - тема виступу Бакайси О.М. - класного керівника 11 класу. Корисні поради щодо виховання гіперактивних дітей батьки отримали від шкільного психолога Тарапати Ю.Р.
18 жовтня. Осінній ярмарок.
Надзвичайно яскраве, захоплююче театралізоване дійство на "Осінньому ярмарку" підготували вихователі дошкільного закладу разом з батьками та своїми вихованцями. Тут були пісні, танці, смішні сценки та розваги. Також батьки подбали про те, щоби було чим торгувати - напекли смаколиків, принесли фрукти та овочі. До ярмарку долучились першокласники та їх батьки. Свято вдалося на славу та радість всім учасникам та глядачам.
15 жовтня. Ранок "З Україною в серці".
Для учнів початкових класів ранок підготували четвертокласники (класний керівник Кравець Г.В.). Школярі переглянули презентацію про українських козаків, дізналися багато цікавого про цих мужніх захисників України а також самі взяли участь у змаганнях, де мали змогу показати свою козачу спритність, фізичну підготовку.
13 жовтня. День захисника України у Народному домі с. Дідилів.
Школярі взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України, що відбулися в Народному домі та разом з громадськістю села вшанували пам'ять загиблого учасника АТО, випускника школи Гнатишина Володимира.
.11 жовтня. Лінійка, "Козацькі забави" до Дня захисника України.
Свято розпочали урочистою лінійкою, на якій вшанували колишніх і сучасних захисників України. Пісню, присвячену воякам УПА, виконали старшокласники Бира Олексій, Кравець Назар та Коваль Юрій. У військово-спортивних заганнях взяли участь команди 9, 10 та 11 класів. Хлопці зуміли показати добру фізичну підготовку, вправність та спритність, уміння діяти командою, дівчата (при допомозі козаків) приготували козацькі страви. Привітали з перемогою команду 11 класу.
2 жовтня. Всеукраїнський урок доброти.
Урок на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" у 7 класі провели учителі біології Вахула Тетяна Володимирівна та Лакіш Лідія Дмитрівна.
30 вересня. КПІ, присвячена 90-річчю від дня народження Д.Павличка
Цікаву розповідь про відомого поета, літературного критика, громадського діяча для учнів 1-4 класів підготували шкільний бібліотекар Коваль О.В. та вчитель початкових класів Пилявка Ярослава Іванівна.
27 вересня. Всесвітній день туризму.
Змагання юних туристів відбулись між командами 7 та 8 класів. Учасники продемонстрували спортивну підготовку, уміння діяти в колективі, орієнтуватися по карті та на місцевості. Перемогу виборола команда 8 класу.
75-ті роковини депортації українців.
З метою відзначення 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках та з метою вшанування пам'яті примусово виселених українців із території Закерзоння упродовж вересня проведено тематичні уроки історії та бесіди у 6 - 11 класах ( Грунтковська І.В.), оформлено книжково-журнальну виставку у шкільній бібліотеці (Коваль О.В.) а також організовано перегляд художньо-документальних фільмів «Евакуйовані назавжди» (10 клас) та «Вирвані з коренем» (11 клас) (Грунтковська І.В.).
20 вересня. Традиційний "Квітковий вернісаж"
У цьому році квітковий вернісаж пройшов під назвою «Чарівні барви золотої осені». На виставку-конкурс кожен клас представив цікаві осінні композиції з квітів, овочів та фруктів. До творчості долучились учні, батьки та вчителі. Результат зачарував різнокольоровими барвами, оригінальністю та неповторністю експонатів. Цікаві композиції представили учні 1-4 класів, Бежнар Вікторія, Дулиш Максим, Августин Артур (5 клас), Коман Анастасія, Кузьо А. і Кузьо С. (6 клас), Гриньків Соломія, Коман Аліна (7 клас), Юнко Мар'яна, Дулиш Ілона, Лапчук Соломія (8 клас), Ярмола Софія, Величко Вікторія (9 клас), Бира Олексій, Саля Христина (10 клас), учні 11 класу.
13 вересня. Олімпійський урок для учнів 5 - 7 класів.
З 9 по 13 вересня пройшов щорічний тиждень фізкультури і спорту (олімпійський тиждень). Розпочався він урочистою лінійкою, на якій учні отримали інформацію про порядок проведення тижня, стали учасниками хореографічно-спортивної композиції з формуванням олімпійських кілець. Під час тижня було проведено рухливі ігри та спортивні естафети для учнів початкових класів, змагання з метання м’яча та з футболу для середніх і старших класів. Для учнів 5-7 класу вчитель фізичної культури Бакайса Ольга Михайлівна підготувала і провела «Олімпійський урок», насичений цікавими спортивними конкурсами та естафетами.
13 вересня. КПІ, присвячена 400-річчю започаткування українського театру.
Учні 8 та 10 класів з учителями української мови та літератури Столяр М.М. та Погадаєвою О.П. підготували культурно-просвітницьку інформацію "Кам'янка-Струмилова - колиска українського театру" для учнів 8-10 класів.
9 вересня. Розпочався Олімпійський тиждень.
2 вересня. Свято Першого дзвінка. День знань.
2018-2019 навчальний рік.
24 серпня. Учні взяли участь у концерті, присвяченому Дню незалежності України, який відбувся у Народному домі с. Дідилів.
15 червня. Випускний вечір - 2019.
Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів у вашому житті — випускний. Стільки стежок потоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. Ми бажаємо вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали для вас такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. Бажаємо кожному зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі і перешкоди, адже від цього залежить ваше майбутнє.
Триденна подорож у Карпати: Крилос (Галич), Яремче, Говерла, Буковель.
10 -12 червня учні 7, 8, 10 класів під керівництвом учителів Наконечної Л.І., Столяр М.М., Погадаєвої О.П., Хара В.Ф., Сав'як М.Є. та бібліотекаря Коваль Л.В. здійснили туристсько-краєзнавчу мандрівку Карпатами.
З 3 по 14 червня у нашій школі працював англомовний табір для школярів "Веселка".
Школярі під керівництвом Романів М.Р. та Кулик-Юрчишиної Є.М. у цікавій та ігровій формі поповнювали свої знання англійської мови та відпочивали.
7 червня учні 1-А класу побували у Львові.
Молодші школярі ознайомилися з архітектурними пам'ятками центру міста, відвідали Природничий музей, побували на майстер-класі з виготовлення цукерок. Захоплюючу мандрівку для дітей організувала класний керівник Пилявка Я.І. та батьки.
31 травня відлунав останній дзвінок у цьому навчальному році.
Відкриття меморіальної дошки Герою АТО.
Він упав як Герой в свої юні літа,
Він упав за наш край, Україну,
За поля золоті, голубі небеса,
Щоб не знати нам воєн, руїни.
23 травня у Дідилівському НВК за ініціативи Громадської організації захисту прав та інтересів воїнів АТО була відкрита та освячена меморіальна дошка учаснику АТО, випускнику школи Гнатишину Володимиру Євгеновичу.
Дошку освятили всечесні отці: о. Василь Івашків – настоятель храму Святих Кузьми і Дем’яна с. Убині та о. Олег Сідельник – настоятель храму Воскресіння Христового с. Дідилів.
На урочистій церемонії були присутні родичі загиблого, жителі с. Убині і с. Дідилів, голови сільських рад с. Убині та с. Дідилів – Шеремета Г.В.,Сумка В.В., учні, учителі, дирекція навчального закладу, військові побратими Володимира, почесні гості: Келеберда Т.В. – голова Кам’янка-Бузької районної ради, Вашківський А. С. – перший заступник голови РДА, Паньотко Г.С. – керівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Загайко А. М. – начальник районного управління соціального захисту населення, Рудко М.С. – голова Громадської організації захисту прав та інтересів воїнів АТО.
22 травня. Свято Букварика у 1-А класі.
Перша вчителька Пилявка Ярослава Іванівна, батьки першокласників та запрошені на свято гості мали змогу порадіти успіхам наймолодших школярів.
16 травня. Всеукраїнський день вишиванки.
Упродовж дня учні та учителі навчального закладу взяли участь у флешмобі "Ми любимо Україну", провели фотосесію "Вишиванка нас єднає". А на перервах слухали українські пісні та танцювали.
14 травня. Ранок "Мама - сонечко в сім'ї, ми - промінчики її"
Гарне свято для матусь підготували другокласники з класним керівником Сав'як Марією Євгенівною.
12 травня. Всеукраїнський фестиваль-конкурс " Козацька слава 2019".
12 травня хореографічний колектив «Родзинка» Дідилівського НВК взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі патріотичного мистецтва «Козацька слава 2019», який відбувся у м. Збаражі Тернопільської області. Учасники колективу на конкурсі представили хореографічну композицію «Танцюй, Україно» а також танці «Орися» і «Вальс для двох» (Борачок Олеся, Гриньків Віктор) та були нагороджені Дипломом лауреата І Премії, пам’ятним знаком та медаллю фестивалю. Керівник Колективу Бобуш Руслана Володимирівна нагороджена Дипломом «За високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».
Дирекція навчального закладу висловлює вдячність батькам а також районному відділу освіти за сприяння та підтримку.
Учні 11 класу з учителем історії Грунтковською І.В. та педагогом-організатором Бобуш Р.В. підготували та провели лінійку, присвячену пам'яті загиблих у Другій світовій війні. Школярі також виготовили червоні маки - символи пам'яті і перемоги.
23 квітня. Свято Букварика у 1-Б класі.
Першокласники з першою вчителькою Денис Лілією Йосипівною підготували гарне свято, на яке запросили молодших школярів, учителів та батьків.
19 квітня. День цивільного захисту.
Готуючись до Дня ЦЗ учні 5-11 класів випустили тематичні газети про те, як себе поводити у різних небезпечних ситуаціях. У 1-7 класах було проведено виховні години, а для 8-11 кл - навчання-тренінг про те, як надати допомогу потерпілому, евакуювати постраждалих, загасити пожежу.
16 квітня у школу завітав Львівський ляльковий театр.
Учні 1-3 класів та дошкільнята переглянули лялькову виставу про силу дружби та стали учасниками шоу мильних бульбашок.
"Навіщо їсти?" - запитання, на яке шукали відповідь першокласники НУШ.
Навіщо їсти? Яка їжа корисна для нашого організму? Як поводитись за столом під час споживання їжі?. Над такими питаннями роздумували учні 1-А (учитель Пилявка Я.І.) та 1-Б (учитель Денис Л.Й.) класів під час вивчення теми "Навіщо їсти?" 27 тижня інтегрованого предмету "Я досліджую світ". Школярі вчилися сервірувати стіл, користуватися столовим посудом за призначенням. Батьки та вчителі допомагали приготувати страви з використанням простих продуктів і красиво їх оформити. Як цікаво і як смачно було! Учні 1-А класу також створили колажі "Корисна їжа" та "Шкідлива їжа".
З 8 по 12 квітня пройшов Тиждень духовності "Софія Київська - християнський фундамент українського народного буття".
Учні , учителі, батьки разом з отцем Олегом (парох громади ГКЦ, с. Дідилів) мали можливість долучитися до щоденних ранкових молитов , які мали певні намірення плекати у нашому житті чесноти віри, надії, любові, поваги до Господа нашого, батьків та учителів, українського народу та Української держави.
Молитви та роздуми Хресної дороги допомогли учням в час Великого посту відчути незгасаючу любов Бога , Сина Божого до нас.
4 квітня . Подорож до Львова.
Учні 5 та 6 класів з класним керівником Романів М.Р. здійснили цікаву подорож у місто Львів, де побували у музеях Михайла Грушевського та Івана Франка а також відвідали Львівський міський екологічний центр.
30 березня. Учні 5 класу пізнали секрети випічки хліба.
Учні 5 класу з класним керівником Павлишин Галиною Ярославівною та батьками здійснили захоплюючу мандрівку у с. Шегині Мостиського району, де побували на майстер-класі з випікання хліба на висіках, замішаного на сирватці та спеченого у глиняній печі на дровах.
В результаті навчання школярі зрозуміли, звідки береться хліб, ознайомилися із складниками для тіста, навчилися руками його місити, побачили як печеться хліб. Кожен учасник отримав сертифікат про закінчення навчання та власноруч створений хліб.
Поки хліб випікався, учні побували на Державному кордоні України з Польщею, відвідали кімнату народознавства, взяли участь у караоке.
26 березня. Учні 2 і 3 класів здійснили екскурсію у краєзнавчий музей "Скарби Галичини" у с. Неслухів.
26 березня учні 2 та 3 класів з учителями Кравець Г.В., Сав’як М.Є., Оратівською Г.К. відвідали краєзнавчий музей «Скарби Галичини», що знаходиться у с. Неслухів.
Засновник та керівник музею Гимон Михайло Миколайович провів для школярів цікаву екскурсію, розповів про історичне минуле нашого краю, продемонстрував зібрані експонати: археологічні знахідки давнини, речі культури і побуту українського народу. Особливо учнів вразили експозиції старовинних знарядь праці, одягу та монет. Також школярам сподобались гаївки у виконанні Михайла Миколайовича.
25 березня. Методичний день.
Відбувся педагогічний консиліум, методичний лекторій та засідання методичного об'єднання класних керівників.
Детадьніше тут wym-1553940770983
22 березня учні 8 та 7 класу відвідали театр ім. М. Заньковецької та побували на виставі "Сватання на Гончарівці".
Поїздку організували класні керівники 8 і 7 класів Наконечна Л.І. та Столяр М.М.
22 березня. Концертна програма "З Україною у серці".
Якщо маєш в серці Україну,
То живи для неї неодмінно.
І дюбов синівську невгасиму
До людських сердець неси невпинно.
Учні 8 та 9 класів під керівництвом педагога-організатора Бобуш Р.В. підготували цікаву концертну програму "З Україною в серці", під час якої продемонстрували любов і шану до рідної Української держави, гордість за її історичне минуле, повагу до національної символіки, знання звичаїв та традицій українського народу. Присутнім сподобалося виконання пісень "Ми - діти України" (Ярмола Софія) та "Край, мій рідний край" (Беркета Ігор) а також танець "Танцюй, Україно" у виконанні хореографічного колективу "Родзинка".
Обираємо професії.
З метою профорієнтації учні 9 класу разом з класним керівником Денис Н.М. 19 березня відвідали Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва.
Викладач закладу Маца Наталія, випускниця нашої школи, провела для учнів цікаву екскурсію училищем. Школярі мали можливість відвідати кабінети різних спеціальностей: столяр, різьбяр по дереву та бересті, реставратор виробів з дерева, маляр-штукатур, кухар, кондитер та детально почути про особливості навчання та організації позакласної роботи у закладі .
Учні взяли участь у майстер-класі з оформлення страв та отримали практичні навички та вміння.
Також учні відвідали у Львові історичний музей, Домініканський собор та площу Соборну.
У першокласників завершився 25 тиждень вивчення інтегрованого предмету "Я досліджую світ" - "Весняна мозаїка"
Зацвіли первоцвіти. А ось і лелеки прилетіли і на крилах принесли весну. Учні 1-А класу радіють цій порі і творять її красу своїми руками: подарували Весні плаття з підсніжників та запросили в гості лелек, яких виготовили ось такими.
19 березня. Ранок "Великий наш Кобзарю".
Ранок, присвячений 205-й річниці з дня народження Великого Кобзаря, для учнів 1-4 класів підготувала і провела вчитель початкових класів Оратівська Г.К. з учнями 4 класу. Поезії Шевченка читали учні 1-А і 3 класів. Учні 3 класу також презентували свої проекти "Відомі українці".
15 березня. Святкова програма "Борітеся - поборете", присвячена 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.
Літературно-музичну композицію "Шевченкова доля" підготували учні 5-11 класів під керівництвом учителів української мови і літератури Погадаєвої О.П., Столяр М.М., Король Л.П. та вчителя музики
Хара В.Ф.
11 березня. Розпочались Шевченківські дні.
Культурно-просвітницьку інформацію, присвячену 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, для учнів 1-4 класів підготувала і провела Пилявка Я.І. Школярі довідалися багато нового про дитячі роки Тараса Григоровича, здійснили уявну подорож у його рідне село Моринці, переглянули презентацію про Шевченка - художника, поета, патріота української землі.
«Родзинка» - лауреат конкурсу мистецтв «Львівська рапсодія-2019».
Хореографічний колектив нашої школи «Родзинка» (керівник Бобуш Руслана Володимирівна) взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Львівська рапсодія -2019», який відбувся 2 березня у приміщенні актового залу Львівського національного аграрного університету (м. Дубляни). Серед учасників фестивалю було багато провідних художніх колективів та солістів України.
Учасники «Родзинки» (27 учнів 3-11 класів) представляли на конкурс танці «Танцюй, Україно» і «Орися» та були нагороджені Дипломом лауреата І премії фестивалю. Учениця 5 класу Капустяк Вікторія виконала пісні «Мамині очі» і «Човен» (керівник Возна Людмила Іванівна) та була нагороджена Дипломом лауреата ІІІ премії.
1 березня. Музична світлиця "Пісня буде поміж нас", присвячена 70-річчю від дня народження видатного українського композитора Володимира Івасюка.
Вечір-реквієм підготували учителі іноземної мови Кулик-Юрчишина Є.М. та Романів М.Р., які вже багато років досліджують життєвий та творчий шлях композитора. Напередодні вони зустрілись з рідною сестрою Володимира Галиною Михайлівною та записали з нею інтерв’ю, яке продемонстрували школярам.
Пісні автора «Червоної рути» та «Водограю» співають люди різних поколінь. Вони хвилюють душі українців чудовими неповторними мелодіями та щирими словами любові.
На вечорі звучали пісні, вірші Володимира Івасюка та твори, що присвячені йому.
27 лютого. Зустріч з поетесою із Жовківщини Ольгою Петрівною Золотовою.
26 лютого. Учителі початкових класів взяли участь в онлайн-марафоні "Нова українська школа: перші підсумки та прогнози".
Учителі стали слухачами цікавих вебінарів: "Ключові підходи НУШ в сучасному підручнику. Інтегрований курс "Українська мова та читання"", "Створення сприятливого психологічного клімату в колективі для ефективного навчання учнів молодших класів", "Як мотивувати дитину до навчання" та інших.
22 лютого. "Олімпійське лелеченя - 2019".
У змаганні команд 5 та 6 класів перемогу здобула команда шестикласників.
19 лютого. Лінійка, присвячена пам'яті Героїв Небесної Сотні.
14 лютого. Творчий звіт учителів, що атестуються у 2019 році.
Досвід роботи над методичною проблемою презентували учителі Вінчур Л.Г., Король Л.П. та Вус В.М.
2 лютого. Вечір зустрічі з випускниками.
"Ось і знову зібралась велика сім'я, знову школа усіх вас вітає..."
Цього року на традиційну зустріч у школу завітали випускники 1999, 2004, 2009, 2014 та 2018 років. Їх радо вітала директор Антонів Б.М., заступник директора з виховної роботи Наконечна Л.І., класні керівники та перші учителі Король Л.П., Бакайса О.М., Вінчур Л.Г., Кулик-Юрчишина Є.М., Пилявка Я.І., Грунтковська І.В.
Учасники художньої самодіяльності під керівництвом педагога-організатора Бобуш Р.В. та учителя музики Хара В.Ф. підготували для гостей чудовий концерт.
Спогадами про школу та враженнями від самостійного дорослого життя поділились випускники Рубаха Олег, Пецух Людмила, Бурбан Емілія, Петросян Юрій, Гриців Ярослав, Гриців Ганна. Вони також висловили вдячність учителям за їх невтомну працю та мудру науку.
28 січня відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників та психологічного консиліуму.
Питання, які розглядались wym-1549534494240
24 січня відбулись батьківські збори, на яких обговорено важливість щеплень дітей від кору.
Перед батьками виступили сімейний лікар с.Дідилів Симулик Ю.М. та медична сестра Якимів О.В.
22 січня. Відбулися засідання педагогічної ради та методичного лекторію.
Детальніше тут wym-1548332081320
День Соборності України.
22 січня відбулася лінійка «Сила великої Злуки» (до 100-річчя Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу).
22 січня є особливою датою в історії нашої держави. Саме цього дня 100 років тому українські землі, вперше, після багатьох століть роз’єднаності, поєднались в одну державу. І хоча, вже незабаром, їх знову силоміць розділили, та цей день не стерся з пам’яті українців і сьогодні набув нового змісту.
Перед школярами виступила вчитель історії Грунтковська Ірина Василівна та учні 11 класу а також присутні переглянули відеозапис подій 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві та «Живого ланцюга» 21 січня 1990 року.
Відлунали заключні акорди новорічних та різдвяних свят.
22 січня актовий зал Дідилівського НВК заповнили учні початкових класів та їх батьки. Тут відбулося свято «Прийшло Різдво щасливе знову». Кожен клас підготував цікавий виступ – тут були дитячі вертепи, посівальники, колядники та щедрівники, лунали щирі вітання та побажання на новий 2019 рік.
28 грудня. Новорічні святкування.
"Нехай успішним буде рік новий"
Новорічний вечір старшокласників створив атмосферу очікування свята, Різдвяного дива, нових яскравих успіхів та добрих справ.
Чудовий святковий ранок підготували учні 7, 6 та 5 класів (класні керівники Столяр М.М., Павлишин Г.Я., Романів М.Р.). Скільки талантів серед наших школярів допомогла виявити Баба Яга та ведучі телеканалу "Дідилів-ТБ". Учні та учителі привітали усіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим.
19 грудня. Вручення грошових винагород призерам предметних олімпіад та конкурсів.
Вже стало доброю традицією до Дня Святого Миколая вручати грошові премії учням, що зайняли призові місця у ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів ім. П. Яцика, ім. Т. Шевченка та конкурсу проектів з фізики.
Цього року винагороди отримали Швагуляк Дмитро (8 кл, 5 призових місць), Подвірний Олег (11 кл, 2 призових місця), Саврук Софія (7 кл, 2 призових місця), Кравець Назар (10 кл, 2 призових місця), Коваль Олена (4 кл, 1 призове місце), Вахула Назар (3 кл, 1 призове місце), Бира Максим (6 кл, 1 призове місце), Якимів Юліана (7 кл, 1 призове місце), Петрів Мар'яна (10 кл, 1 призове місце). Грошові винагороди за роботу з обдарованими учнями отримають також і учителі: Вус В.М., Столяр М.М., Вінчур Л.Г., Перепелиця-Булас Л.В., Коман М.М., Романів М.Р., Погадаєва О.П., Наконечна Л.І., Кравець Г.В.
"Іде Святий Миколай, ти добром його стрічай"
18 грудня в актовому залі Дідилівського НВК відбулась презентація проекту до Дня Святого Миколая: «Іде Святий Миколай , ти добром його стрічай!», у якому взяли участь учні 1-4 класів. Молодші школярі готувались до нього заздалегідь – писали листи Святому Миколаю, готували звіти про добрі справи. У залі звучали вірші, пісні, молитви. Діти разом з батьками та учителями підготували не лише гарні костюми, але й розповіли про те, які добрі вчинки робили і будуть робити щоб заслужити Божу ласку та благословення, бути гарними учнями та вдячними дітьми.
Всі учні школи також раділи подарункам від Святого Миколая, які отримали завдяки спонсорам Дідилівської сільської ради (голова СР - Сумка Валентина Володимирівна).
Всеукраїнський тиждень права.
З 10 по 14 грудня у Дідилівському НВК пройшов тиждень правових знань, упродовж якого було проведено такі заходи, як
Ø зустріч старшокласників з представниками правоохоронних органів;
Ø квест «У світі прав та обов’язків» (7-8 кл, Бобуш Р.В., Коваль О.В.);
Ø заняття «У школі юних детективів» (6 клас, Петрів Мар’яна, Кравець Назар, Грунтковська І.В.);
Ø брей-ринг «Молодь і закон» (8-11 кл, Грунтковська І.В.).
11 грудня. Андріївські вечорниці.
Веселі колоритні українські вечорниці підготувала з учнями 8 та 9 класів молода учителька-практикантка, наша випускниця, а нині студентка філологічного факультету Львівського національного уніварситету імені Івана Франка Вікторія Зинич. Тут були цікаві ігри, розваги та ворожіння. Всі присутні отримали море позитивного настрою та задоволення від того, що українські традиції вивчає та примножує наша молодь.
7 грудня. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»: «Природа навколо нас».
У грі взяли участь команди учнів 5 і 6 класів. Школярі мали змогу продемонструвати свої знання світу природи та уміння творчо мислити. Підготувала цікаві завдання для гри учитель природознавства Павлишин Галина Ярославівна. До проведення заходу долучився наш випускник, студент університету Львівська політехніка Гриньків Іван.
4 грудня. У шкільній бібліотеці відбулося читання творів Олександра Олеся, присвячене 140-річчю з дня народження письменника.
Олександр Іванович Канди́ба(5грудня 1878-22 липня1944) — український письменник, поет, драматург, представник символізму. Свої твори публікував під псевдонімом Олександр Олесь. Батько поета та політичного діяча Олега Ольжича.
З журбою радість обнялась...
В сльозах, як в жемчугах, мій сміх.
І з дивним ранком ніч злилась,
І як мені розняти їх?!
В обіймах з радістю журба.
Одна летить, друга спиня...
І йде між ними боротьба,
І дужчий хто — не знаю я..
Ці рядки написані ще досить молодою людиною. Але вони відзначені справжньою мудрістю, неоднозначним сприйняттям світу, в якому не існує легких відповідей на запитання буття.
І Олександр Олесь напружено шукав їх усе життя.
30 листопада. Осінній ярмарок у дитячому садочку пройшов надзвичайно цікаво та весело.
23 листопада. Лінійка, присвячена пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. в Україні.
19 листопада. На ранковій лінійці підведено підсумки та вручено нагороди найактивнішим учасникам тижня української мови.
Серед них: Кулик С., Саврук М., Капустяк В., Коман А., Іванко Ю. (5 клас), Бира М., Августин Д., Саврук Ю., Коман А.,Климків Д., Шарабун П, Кравець В. (6 клас), Якимів Ю., Дулиш І., Саврук С., Цаприкін М., Юнко М., Блавацький І., Кравець М. (7 клас), Сукмановський А., Швагуляк Д., Величко В., Костюк Х., Ярмола С., Маньора М., Ординський В. (8 клас), Івашків О., Коваль Ю., Петрів М., Кравець Н. (10 клас).
16 листопада. Учні 11 класу побували на дні відкритих дверей у Львівському аграрному університеті.
Групу учнів 11 класу під керівництвом директора Дідилівського НВК радо зустрів декан економічного факультету, наш земляк Янишин Я.С. Адже цей навчальний заклад закінчило багато випускників нашої школи і зараз у ньому навчаються Петрів Максим, Романів Тарас.
16 листопада. Аукціон знань української мови.
На аукціоні учні змогли придбати Сертифікати на додаткові бали до усної відповіді, оцінки за контрольну роботу, тематичної та семестрової оцінок. Гроші - "Кирилики" школярі заробляли упродовж тижня - за складені кросворди, написані твори, випущені газети, правильні відповіді на ранкових вікторинах. Найактивні учасники тижня будуть нагорожені у понеділок на ранковій лінійці.
"Українська дискотека" на великій перерві.
15 листопада. Конкурс на краще читання віршів про мову.
Конкурс відбувся у шкільній бібліотеці, найактивнішими його учасниками стали учні 5, 6, 7 класів.
13 листопада. Свято української мови: «Мова – перлина мудрості мого народу».
Свято підготували учні 2 класу з класним керівником Сав'як Марією Євгенівною.
9 листопада. Розпочався тиждень української мови.
Учні 5-11 класів взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.
Мовознавча казка «У королівстві морфології»
30 жовтня. Методичний день.
Відбулися засідання методичного лекторію, психолого-педагогічного семінару, методичного об'єднання класних керівників.
Цікаві доповіді та презентації підготували Вус В.М., Хар В.Ф., Король Л.П., Романів М.Р., Гриньків О.І., Павлишин Г.Я.
Детальніше тут wym-1541069726901
26 жовтня. Вечір пам’яті О. Гончара «Рядки, обпалені війною».
Вечір підготували учні 11 класу з учителем українськкої мови і літератури Король Любою Павлівною.
25 жовтня. Квест "Здоров'я - запорука життєвого успіху"