Випускникам 2016 року.

/Files/images/DSC03710.JPG

Дорогі випускники!

Свою дорогу в житті людина прокладає сама, навіть якщо йде слідом за кимось. Ви вже чимало років в дорозі, і випускний вечір - як перехрестя, місце зустрічі, звідки почнеться новий відлік - відлік кілометрів-днів самостійного дорослого життя.
Ми, ваші вчителі і батьки, намагалися допомогти вам прокладати власний шлях, допомагали в пошуку знань, підтримували в моменти важкого вибору, а часом і соломку підстилали, щоб пом'якшити удари.
Ми впевнені, що знання, отримані вами в школі, виявляться затребуваними. Ми сподіваємося, що жага знань, цілеспрямованість і прагнення до самовдосконалення допоможуть вам стати успішними людьми.
Нехай та дорога, яку ви обрали, приведе вас до успіху. Звичайно, в дорозі можна робити привали, бо втомився, плакати, тому, що важко. Але успіх ближче від цього не стане. Тому - тільки вперед! Не сходите з маршруту!
А досягнувши успіху, не забувайте ділитися ним з близькими. Адже успіх примножується шляхом ділення.

/Files/images/DSC03703.JPG /Files/images/DSC03708.JPG

/Files/images/DSC03713.JPG /Files/images/DSC03724.JPG

/Files/images/тим.jpg /Files/images/XYJ-2_4Pmus.jpg


/Files/images/LEYTGs9F0TM.jpg

Дорогі випускники 2015 року!

Одинадцять років тому назад ви заявили про себе як про учнів, що прийшли у школу з серйозними намірами. Із зацікавленням і страхом заходили в клас. З великою увагою стежили за кожним порухом учителя, щоб все запам’ятати, а коли приходили додому, то з повагою і любов’ю говорили батькам про вашу першу наставницю.

Та минуло чотири роки - і ви перейшли до старшої школи, яка зустріла вас рівнянням з багатьма невідомими, котрі з наполегливістю та завзятістю розв’язували. З тих пір одинадцять разів схилялися до шкільного порогу різнокольорові айстри, прошуміло над школою одинадцять зимових хуртовин. За час навчання у школі вчителі стали для вас рідними, навіть ті , які працювали з вами семестр, рік…- не важливо скільки – вони залишили слід у ваших серцях.

Ось і дійшли ми з вами до цієї знаменної дати - закінчення школи! Шкільна пора назавжди залишиться у вашій пам'яті. Нехай дружба, яка зав'язалася в ці роки, стає тільки міцнішою, а поради шкільних наставників не забуваються.

Сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. У стінах рідного НВК ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті!

Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Будьте гідними поваги людьми і радуйте нас і батьків своїми досягненнями! У добру путь!

/Files/images/_uXsCQITd4Q.jpg /Files/images/gTM2B_lHW0w.jpg

/Files/images/NMiyBt2jx2c.jpg

/Files/images/FA_NJtwXkF4.jpg /Files/images/wt2R6ILcJJU.jpg

/Files/images/obC6J2cAg7M.jpg /Files/images/J-xVw63oyJo.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 883

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.